pl PL     sk SK     en EN    

28.03.2017

Direct Billing w SHOWMAX

SHOWMAX, nowy serwis VOD w Polsce, jako pierwszy na rynku uruchomił we współpracy z Digital Virgo dostęp do serwisu poprzez Direct Billing w modelu subskrypcyjnym. Użytkownik serwisu może  wybrać opcję "Dopisz do rachunku" (Direct Billing) obok transakcji kartą płatniczą lub poprzez Paypal. Funkcja ta dostępna jest dla użytkowników Orange, Plus, Play, T-Mobile o dotyczy zarówno oferty abonamentowej (postpaid), jak i na kartę (prepaid). Nowy użytkownik ma możliwość bezpłatnie przetestować serwis przez 14 dni. Opłata wynosi 19,90 zł za 30 dni dostępu do bogatej oferty filmów i seriali na platformie SHOWMAX.

Więcej...

23.11.2016

Raport Digital Goods PL

Digital Virgo wydało raport Digital Goods.PL, który poświęcony jest rynkowi treści i usług cyfrowych w Polsce.
Szybkie fakty z raportu:
  • 65% polskich internautów przynajmniej raz w życiu kupiło treści lub usługi cyfrowe, a 39,8% przyznaje się do pobierania treści cyfrowych z nielegalnych źródeł
  • Polski rynek e-booków wycenia się na 86 mln zł, a rynek gier komputerowych aż na 1,4 mld zł
  • ...

Więcej...

29.08.2016

Direct Billing Plus już dostępny

Na początku sierpnia Digital Virgo uruchomiło, jako pierwszy dostawca na rynku, obsługę transakcji Direct Billing w sieci Plus. Jest to trzeci operator, który dołączył do działających już T-Mobile i Orange. Digital Virgo posiada dedykowany interfejs do obsługi transakcji Direct Billing i SMS Premium - DirectPay. Rozwiązanie to jest przygotowane do stosowania w serwisach internetowych, stronach i aplikacjach mobilnych.

Więcej...

03.01.2017

Direct Billing u wszystkich operatorów

W grudniu 2016 Digital Virgo udostępniło transakcje Direct Billing dla użytkowników sieci Play. Tym samym nasza platforma Justpay (www.justpay.pl), jako pierwsza na rynku, obsługuje wszystkich użytkowników telefonów komórkowych w Polsce w zakresie Direct Billing. To rozwiązanie zapewnia najłatwiejszy sposób zakupu dóbr cyfrowych (digital goods) w serwisach internetowych, stronach i aplikacjach mobilnych.
Kwota za zamówiony produkt lub usługę cyfrową jest pobierana z konta użytkownika telefonu na kartę (prepaid) lub dopisywana do rachunku telefonu z abonamentem (postpaid). 

Więcej...

15.09.2016

Justpay - transakcje mobilne w nowej odsłonie

Uruchomiliśmy nową stronę WWW dla serwisu Justpay: www.justpay.pl. Platforma Justpay zapewnia zestaw kompleksowych rozwiązań do obsługi transakcji mobilnych poprzez Direct Billing i SMS Premium. Przeznaczona jest dla firm, które oferują na WWW lub aplikacjach mobilnych produkty elektroniczne. Możliwe są transakcje jednorazowe i cykliczne (subskrypcje). Digital Virgo, dostawca Justpay, zapewnia różne metody podłączenia w zależności od preferencji i możliwości technicznych Partnera. Dzięki rozwiązaniu Justpay Partner może bardzo szybko uruchomić obsługę transakcji dla swoich produktów.

Więcej...

01.08.2016

Raport "Smart Kids" - pierwsze badanie w Polsce poświęcone dzieciom w mobilnym świecie

Mimo że lato wiąże się z idealną pogodą do zabaw na świeżym powietrzu, to również oznacza wakacje, czyli dużo wolnego czasu dla naszych pociech. Najmłodsi mając do dyspozycji całe dnie, często poświęcają parę chwil na wpatrywanie się w ekran komputera albo telefonu. Coraz bardziej zacierają się granice między zabawą na urządzeniu przenośnym a bieganiem po podwórku, czego najlepszym przykładem jest popularna ostatnio gra Pokemon Go. Przy okazji trwających właśnie wakacji, warto przyjrzeć się temu, jak nasze latorośle radzą sobie w mobilnym świecie. Razem z Comecode i we współpracy z Mobile Institute przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce poświęcone dzieciom w mobilnym świecie, czego owocem jest raport „Smart Kids”. Wyniki badania pokazują wreszcie jakimi użytkownikowi są najmłodsi, którzy do tej pory byli pomijani w wielu zestawieniach.

Jeśli jesteście ciekawi wyników naszego badania, zapraszamy do pobrania raportu:  http://raport.digitalvirgo.pl/

Więcej...