pl PL     sk SK     en EN    

12.07.2018

Justsend: nowa wersja i nowe możliwości

Justsend to wielofunkcyjne narzędzie do wysyłania powiadomień, alertów, przypomnień i każdej innej treści w wiadomości SMS. 
Platforma udostępnia swoje możliwości zarówno z poziomu panelu WWW, jak również API, dzięki, któremu można zintegrować się z dowolnym systemem klienta / stroną internetową. Wraz z rosnącym zainteresowaniem nowymi formami kampanii SMS-owych, platforma w została wzbogacona o funkcjonalności: 
  • SMS VOICE - wysyłanie treści tekstowej na numery GSM i stacjonarne, w przypadku któych odbiorca otrzyma komunikat głosowy
  • SMS Response - wiadomość tekstowa z możliwością odesłania odpowiedzi od odbiorców komunikatów marketingowych

Więcej informacji: www.justsend.pl

Więcej...

03.01.2017

Direct Billing u wszystkich operatorów

W grudniu 2016 Digital Virgo udostępniło transakcje Direct Billing dla użytkowników sieci Play. Tym samym nasza platforma Justpay (www.justpay.pl), jako pierwsza na rynku, obsługuje wszystkich użytkowników telefonów komórkowych w Polsce w zakresie Direct Billing. To rozwiązanie zapewnia najłatwiejszy sposób zakupu dóbr cyfrowych (digital goods) w serwisach internetowych, stronach i aplikacjach mobilnych.
Kwota za zamówiony produkt lub usługę cyfrową jest pobierana z konta użytkownika telefonu na kartę (prepaid) lub dopisywana do rachunku telefonu z abonamentem (postpaid). 

Więcej...

15.09.2016

Justpay - transakcje mobilne w nowej odsłonie

Uruchomiliśmy nową stronę WWW dla serwisu Justpay: www.justpay.pl. Platforma Justpay zapewnia zestaw kompleksowych rozwiązań do obsługi transakcji mobilnych poprzez Direct Billing i SMS Premium. Przeznaczona jest dla firm, które oferują na WWW lub aplikacjach mobilnych produkty elektroniczne. Możliwe są transakcje jednorazowe i cykliczne (subskrypcje). Digital Virgo, dostawca Justpay, zapewnia różne metody podłączenia w zależności od preferencji i możliwości technicznych Partnera. Dzięki rozwiązaniu Justpay Partner może bardzo szybko uruchomić obsługę transakcji dla swoich produktów.

Więcej...

28.03.2017

Direct Billing w SHOWMAX

SHOWMAX, nowy serwis VOD w Polsce, jako pierwszy na rynku uruchomił we współpracy z Digital Virgo dostęp do serwisu poprzez Direct Billing w modelu subskrypcyjnym. Użytkownik serwisu może  wybrać opcję "Dopisz do rachunku" (Direct Billing) obok transakcji kartą płatniczą lub poprzez Paypal. Funkcja ta dostępna jest dla użytkowników Orange, Plus, Play, T-Mobile o dotyczy zarówno oferty abonamentowej (postpaid), jak i na kartę (prepaid). Nowy użytkownik ma możliwość bezpłatnie przetestować serwis przez 14 dni. Opłata wynosi 19,90 zł za 30 dni dostępu do bogatej oferty filmów i seriali na platformie SHOWMAX.

Więcej...

23.11.2016

Raport Digital Goods PL

Digital Virgo wydało raport Digital Goods.PL, który poświęcony jest rynkowi treści i usług cyfrowych w Polsce.
Szybkie fakty z raportu:
  • 65% polskich internautów przynajmniej raz w życiu kupiło treści lub usługi cyfrowe, a 39,8% przyznaje się do pobierania treści cyfrowych z nielegalnych źródeł
  • Polski rynek e-booków wycenia się na 86 mln zł, a rynek gier komputerowych aż na 1,4 mld zł
  • ...

Więcej...

29.08.2016

Direct Billing Plus już dostępny

Na początku sierpnia Digital Virgo uruchomiło, jako pierwszy dostawca na rynku, obsługę transakcji Direct Billing w sieci Plus. Jest to trzeci operator, który dołączył do działających już T-Mobile i Orange. Digital Virgo posiada dedykowany interfejs do obsługi transakcji Direct Billing i SMS Premium - DirectPay. Rozwiązanie to jest przygotowane do stosowania w serwisach internetowych, stronach i aplikacjach mobilnych.

Więcej...