04.09.2015

Jak promować aplikację mobilną?

Masz już swoją aplikację. Pewnie sądzisz, że najtrudniejsze za tobą. Niestety to dopiero połowa drogi. Wbrew powszechnemu przekonaniu, że dobry produkt sam się broni, trzeba pomyśleć o promocji swojej aplikacji. Świetny produkt i to w dobrej cenie oczywiście łatwo podbije rynek, ale 1) ktoś musi się najpierw dowiedzieć o naszym produkcie (promocja wprowadzająca produkt), 2) zawsze można zwiększyć sprzedaż albo utrzymać jej wysoki poziom (promocja już po wprowadzeniu produktu na rynek). Promować się można różnie, w zależności od tego, jaką mamy aplikację, jaki mamy cel sprzedażowy, jakimi pieniędzmi dysponujemy oraz jakie mamy zasoby techniczne i ludzkie. Przed tobą parę naszych propozycji – dostosowanych do różnych przypadków. Zobacz i oceń sam, które przykłady będą najlepiej pasować do twojej aplikacji.

Więcej...

15.05.2015

Loterie wspierają sprzedaż - nowa aplikacja losująca mQube

Prowadzisz biznes, ale masz wrażenie, że więź między Twoją firmą a klientami nie jest dostatecznie silna? Jest na to sposób w postaci najprostszego mechanizmu promocji, czyli loterii. Dla Ciebie będzie ona prosta do przeprowadzenia, a równocześnie będzie to ciekawe i angażujące rozwiązanie dla klienta. Brzmi idealnie? Niestety do tej pory aż tak idealnie nie było – zmienność przepisów i wysoka liczba wytycznych, skutecznie zniechęcały przedsiębiorców. Jednym z takich wymogów jest posiadanie certyfikowanej aplikacji losującej. Nasza aplikacja mQube ma za zadanie maksymalnie ułatwić przeprowadzanie loterii, ponieważ spełnia wszystkie wymogi prawne i jest prosta w obsłudze.

Więcej...

27.08.2015

6 najczęstszych błędów popełnianych w kampaniach SMS-owych

Kampanie SMS-owe uchodzą za ciekawe narzędzie promocji. Korzystają z nich zarówno małe firmy, jak i światowi giganci. Sama pomysł na bezpośrednie dotarcie do klientów wydaje się dobry i skuteczny. Jest jednak jeden warunek konieczny do odniesienia sukcesu – kampania dobrze przeprowadzona. Niby banał, a jednak niektóre błędy popełnia się na tyle często, że warto je wszystkie zebrać w jednym miejscu i przypomnieć. Dlatego przed Wami 6 najczęstszych błędów popełnianych w kampaniach SMS-owych. Dla niektórych ku przestrodze, dla innych w ramach krótkiej podróży do czeluści błędów młodości, bo w końcu błędy się zdarzają każdemu (nawet najlepszym). 

Więcej...