22.08.2016

Mobilni tubylcy. Jak z telefonów i tabletów korzystają najmłodsi?

Miejsce publikacji: mediarun.com

Data publikacji: 2016-08-19

O wszechobecności urządzeń mobilnych w życiu osób dorosłych czytamy codziennie. Z jednej strony są płatności komórką, z drugiej — aplikacje randkowe. A  jakie znaczenie mobile ma dla dzieci, cyfrowych tubylców? Digital Virgo i Comecode, we współpracy z Mobile Institute, przeprowadzili pierwsze w Polsce badanie poświęcone obecności najmłodszych w mobilnym świecie. Efektem jest raport „SmartKids”. (…)

Więcej w artykule:  https://mediarun.com/pl/trendy/raporty/mobilni-tubylcy-telefonow-tabletow-korzystaja-najmlodsi.html

Więcej...

11.08.2016

DZIECI W MOBILNYM ŚWIECIE (RAPORT)

Miejsce publikacji: brief.pl

Data publikacji: 2016-08-09

Digital Virgo i Comecode, we współpracy z Mobile Institute przeprowadzili pierwsze w Polsce badanie poświęcone dzieciom w mobilnym świecie, czego owocem jest raport „SmartKids”. Wyniki badania pokazują jakimi użytkownikowi są najmłodsi, którzy do tej pory byli pomijani w wielu zestawieniach. (…)

Więcej w artykule:  http://www.brief.pl/artykul,4102,dzieci_w_mobilnym_swiecie_raport.html

Więcej...

10.08.2016

Dzieci w mobilnym świecie – raport „Smart Kids”

Miejsce publikacji: Marketing przy kawie

Data publikacji: 2016-08-09

Smartfony i tablety są wszechobecne w życiu dorosłych. Jakie jednak znaczenie mają dla dzieci? Badanie poświęcone najmłodszym w mobilnym świecie przeprowadziły firmy Digital Virgo, CamoCode i Mobile Institute. Owocem jest raport „Smart Kids” (…)

Więcej w artykule:  http://www.marketing-news.pl/message.php?art=47833

Więcej...

14.08.2016

Dzieci mają swoje telefony i tablety już w wieku 2-3 lat

Miejsce publikacji: wirtualnemedia.pl

Data publikacji: 2016-08-13

82% rodziców potwierdza, że ich dzieci korzystają z urządzeń mobilnych. Dla dzieci poniżej 2 roku życia ten wskaźnik wynosi 38%, a 100% dzieci powyżej 8 roku życia jest użytkownikami mobile - wynika z badania Mobile Institute. Na smartfonizację dzieci duży wpływ mają rodzice. W badaniu zauważono korelację pokazującą, że im rodzic bardziej mobilny, tym większe prawdopodobieństwo, że jego dziecko także korzysta z urządzeń mobilnych. 80% dzieci mobilnych rodziców również używa m-urządzeń, podczas gdy w rodzinach, gdzie opiekunowie nie używają smartfonów/tabletów ("raczej nie korzystam" oraz "nie korzystam"), jest to 45% i 22%. (…)

Więcej w artykule:  http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/dzieci-maja-swoje-telefony-i-tablety-juz-w-wieku-2-3-lat

Więcej...

10.08.2016

SmartKids - dzieci w mobilnym świecie

Miejsce publikacji: TELEPOLIS.PL

Data publikacji: 2016-08-09

Digital Virgo i Comecode, we współpracy z Mobile Institute przeprowadzili pierwsze w Polsce badanie poświęcone dzieciom w mobilnym świecie.

Badanie pokazuje, że w Polsce rośnie pokolenie heavy userów. Wśród przebadanych 714 rodziców, 82% potwierdziło, że ich dzieci (do 14 lat) korzystają z urządzeń mobilnych, a dla dzieci poniżej 2 roku życia ten wskaźnik wyniósł 38%. Badania pokazały, że 100% dzieci powyżej 8 roku życia jest użytkownikami mobile(…)

Więcej w artykule:  http://www.telepolis.pl/wiadomosci/smartkids-dzieci-w-mobilnym-swiecie,2,3,36773.html

Więcej...

09.08.2016

Dzieci w mobilnym świecie – raport „SmartKids”

Miejsce publikacji: GoMobi.pl

Data publikacji: 2016-08-08

Śmiało możemy powiedzieć, że smartofny i tablety są wszechobecne w naszym dorosłym życiu. Warto się jednak zastanowić, jakie znaczenie mobile ma dla dzieci. W końcu najmłodsi najczęściej wykorzystują urządzenia przenośne do rozrywki albo nauki, czyli w nieco inny sposób niż dorośli. Dzieci w mobile są całkowicie odrębną grupą, którą należy analizować w zupełnie inny sposób. Digital Virgo i Comecode, we współpracy z Mobile Institute przeprowadzili pierwsze w Polsce badanie poświęcone dzieciom w mobilnym świecie, czego owocem jest raport „SmartKids”. Wyniki badania pokazują wreszcie jakimi użytkownikowi są najmłodsi, którzy do tej pory byli pomijani w wielu zestawieniach. (…)

Więcej w artykule: http://gomobi.pl/news/dzieci-mobilnym-swiecie-raport-smartkids/

Więcej...